Odkazy


Jachting - http://www.yachtmarten.com/cz
Bezva stránky o všem okolo jachtingu, Martin Jurečka dokáže poradit i zařídit skoro vše. Bezva domluva, rychlé jednání, shop s jachtařským oblečením SLAM. Tyhle stránky doporučujeme všem, co chtějí začít s jachtingem. Určitě jim tady nikdo nebude mazat med okolo úst a jen slibovat.

Potápění - http://www.respodiving.cz
Měli jsme to štěstí, že jsme se na jedné potápěčské akci seznámili s majitelem těhle stránek. Pořádá super zájezdy hlavně do exotických destinací. Je to ohromný nadšenec do potápění a prima chlap.

Potápění - http://www.potapeni.cz
No tohle patří snad do české klasiky, Franta Pudil Miloše a Jirku učil potápět. Vždy když jsme něco potřebovali, nebyl problém. Další človíček který to dovede.

AUTOCESTA RIJEKA - ZAGREB - http://www.arz.hr/
Nejčerstvější informace přímo od zřizovatele, webové kamery, ceny, upozornění Tato stránka je psaná chorvatsky, pokud ale odkaz otevřete v Google Chrome nabídne se vám přeložit. Tedy žádný problém!

MARINA HRAMINA - http://www.marina-hramina.hr/2006/
Stránka mariny kde si pujčujeme lodě.

SYS - Sardinia Yacht Services - http://www.sardiniayachtservices.it/
Sardinie Yacht Services je registrována námořní agentura, zaměřená na uspokojování potřeb Mega jachet, nejprofesionálnější možným způsobem. Najdete tu spoustu odkazu a dokumentu o ostrově La Maddalena.

Windfinder - http://www.windfinder.com/
Meteoservis, nic jiného není třeba dodávat.

South East Asia Pilot - http://www.southeastasiapilot.com/
Jachtařský pilot jihovýchodní Asie